Kontakt

Kontakt

Har du har några frågor gällande våra US-bilar, reservdelar eller service kan du höra av dig till oss via mejl eller telefon. Om du väljer att fylla i kontaktformuläret så hör vi av oss till dig inom en arbetsdag. För att hjälpa dig så fort och bra som möjligt ber vi dig att beskriva ditt ärende så utförligt det går. Om du vill besöka oss på plats är du välkommen till en av Skandinaviens modernaste bilanläggningar!

För att hjälpa dig så fort och bra som möjligt ber vi dig att beskriva ditt ärende så utförligt det går. Om du vill besöka oss på plats är du välkommen till en av Skandinaviens modernaste bilanläggningar!

E-post och telefon
info@kwcars.com
031-799 81 30
Post- och besöksadress
Grimbodalen 6
417 49 Göteborg

Vi som jobbar här

Magnus Mossenberg

Platschef

031-799 81 43

magnus.mossenberg@kwcars.com

Ludvig Axelsson

Reservdelschef

031-799 81 02

ludvig.axelsson@kwcars.com

Niklas Andersson

Försäljning

031-799 81 42

niklas.andersson@kwcars.com

Thomas Gulve

Försäljning

072-559 57 70

thomas.gulve@kwcars.com

Mats Carlsson

Servicechef

031-799 81 34

mats.carlsson@kwcars.com

Louise Landgren

Försäljning däck

031-799 81 33

louise.landgren@kwcars.com

Martin Olsson

Reservdelsman

031-799 81 32

Kent Johansson

Tekniker

031-799 81 30

Kenny Steffner

Tekniker

031-799 81 30

Erik Larsson

Tekniker

031-799 81 30

Kim Nilsson

Rekond/mekaniker

031-799 81 30

Dariusz Kozakow

Däckmontör

031-799 81 30

Sebastian Kozakow

Däckmontör

031-799 81 30